S-a jucat baiatul 1-2 ore cand a venit de la scoala. M-a lasat si pe mine o partida online dupa care mi-a luat controllerul dezamagit de prestatia mea. Mi-a placut. El nu prea joaca online dar azi s-a jucat exclusiv online pentru ca asa pare facut jocul, sa te forteze sa joci online pentru level/upgrade/arme etc. S-a miscat foarte bine (no lag) dar din cauza fusului orar erau doar japonezi la ora aia. Sunt curios daca peste 1 an o sa fie asa usor sa gasesti oameni online ca acum.
---------- Post added 29-05-2015 at 18:33 ----------
Cargus (Pitesti, btw)


Reply With Quote