Originally Posted by 69wpm La mine la fel. Cu ce curier a venit sa stiu pe cine sa injur? Eu am primit un mail gol de la G4S cu subject in HU dupa ce mi-au confirmat comanda. Dar nu mai tin minte daca ultima comanda a venit tot prin ei sau prin alta firma.