Originally Posted by sexbobomb91 Eu am primit un mail gol de la G4S cu subject in HU dupa ce mi-au confirmat comanda. Dar nu mai tin minte daca ultima comanda a venit tot prin ei sau prin alta firma. Eu am primit mesaj (pe telefon) de la ei joi ca comanda va fi livrata azi.