La mine pe factura scrie ca a ajuns pe 28 (Joi) la Arad. E departe Timisoara de Arad... Originally Posted by sexbobomb91 Dupa ce termin cu examenele ne vedem online . Tu ai postat undeva nnid-ul? Nu stiu daca te am in lista.