Single post: Ce ne-am cumparat azi - console
-
15-06-2015 04:24 #14913 SP
Admin

Originally Posted by
AzFaust
^ Legat de incarcator, este scris pe pagina jos: *Consola 3DS / 3DS XL nu contine incarcator. Acesta se cumpara separat
de aici.
Nu puteau sa puna la inceput ca sa vada lumea

Da, tot pe-acolo pe pagina scrie ca iti trebuie incarcatorul "acesta" si link-ul duce spre nicaieri (produs inexistent).
Anyway, am inteles ca e Nintendo de vina (desi am un feeling ca e aproape ilegal sa vinzi un produs pe care sa nu-l poti folosi), eu am fost baiat prevazator si am comandat cu aproape o saptamana inainte kitul acesta de la eMag. Din pacate, sellerul fiind Ventum Games, comanda n-a venit nici pana astazi. Nu conteaza ca dau 65 RON pt. un amarat de cablu USB... ci faptul ca la aproape 1000 RON cheltuiti, ma uit la ce misto e cutia (in italiana - un alt aspect pe care Altex a uitat sa-l specifice)... Noi sa fim sanatosi!