Pai oricum cartea a 3-a a fost cea mai interesanta. Ultimele doua carti au fost cele mai slabe dupa parerea mea, iar asta s-a vazut inclusiv in sezonul care le-a reprezentat. Also, acel cineva s-ar putea sa nu fi murit. De fapt, mai bine spus, s-ar putea sa invie. Pentru ca sange si foc si magie, are toata reteta. E si o teorie cum ca Azor-Ahai ar putea fi reincarnat, devenind astfel intruchiparea cartii, "Ice and Fire". That would be interesting.

Reply With Quote