E na ca l-am luat. Gentuta originala e la spalat
. Cateva jocuri sunt destul de rare, cred ca isi face banii (800)
Jocurile de NES si consola Nintendo de la userul Rero.
E na ca l-am luat. Gentuta originala e la spalat
. Cateva jocuri sunt destul de rare, cred ca isi face banii (800)
Jocurile de NES si consola Nintendo de la userul Rero.