Single post: Ce ne-am cumparat azi - console
-
10-07-2015 00:56 #15015 SP
Member

Originally Posted by
Boghy02
Cumparat cu Bdub'san la doar 75 ron woop woop.Bravo man.
Adica l-ai cumparat cu inca cineva, si ati facut jumi juma si apoi ati sharuit DLC-urile, ori ... ?