e cineva interesant de un sharing la Diablo III : Ultimate Evil Edition PS3 ? ca vad ca e 16lire pe psn uk , da as vrea pe cineva care are gift card sau poate sa bage bani pe cont respectiv..
e cineva interesant de un sharing la Diablo III : Ultimate Evil Edition PS3 ? ca vad ca e 16lire pe psn uk , da as vrea pe cineva care are gift card sau poate sa bage bani pe cont respectiv..