Hey there!
It looks like you're enjoying Console Games but haven't created an account yet. Why not take a minute to
register for your own free account now? As a member you get free access to all of our forums and posts plus the ability to post your own messages, communicate directly with other members and much more.
Register now!Already a member? Login at the top of this page to stop seeing this message.
---
Hello!
Se pare ca iti place Console Games insa nu ti-ai creat inca un cont. Pentru a beneficia de toate avantajele iti ia doar un minut sa te
inregistrezi si este gratuit. In plus ca membru poti accesa nelimitat toate functiile acestui website, comunica direct cu ceilalti si participa la concursuri, tournaments, arcade, etc. Multumim anticipat pentru intelegere !
Inregistreaza-te acum !Daca esti deja membru ConsoleGames.ro si inca iti apare acest mesaj, te rugam sa te loghezi cu userul si parola pentru a nu mai fi deranjat. O zi buna !
Single post: Ce ne-am cumparat azi - console
-
13-08-2015 20:30 #15139 SP
Member

Originally Posted by
renatoman
@razu
ce de bunatati acolo! spune si cat au costat frumusetile alea..
ultima tura de ps1-uri a fost 200 de lei, cam furaciune, mai ales ca toate-s complete si majoritatea covarsitoare sunt in engleza. press kit-urile au fost 500, nu le-am facut poza la toate si am primit o dublura de kingdom hearts press material. heroes e 100 de euro dar nu se gaseste mai nicaieri. restul a fost aproximativ 300 de euro si tot au ramas vreo 20 de bucati fara poza, jocuri comune de wii/ds.
mai trebuie sa vina o tura de 30-40 de jocuri si until dawn steelcase la sfarsitul lunii