Am vazut 25min din Dark Matter. Desi mi se parea interesanta premisa, mi s-a parut jenant de prost. Actori tineri si fara talent, personaje tipice cu personalitati tipice pe care le-ai tot vazut si revazut in zeci de alte seriale si filme, CGI penibil si o poveste care pare a fi scrisa de ceva pusti din gimnaziu. Horror mi s-a parut.

Sper ca te-am lamurit.