Zici ca pe Wayward Pines l-ai vazut?
Under the Dome mai este iarasi pe lista mea de "in curs". La fiecare inceput de sezon o ia mai alert, mai interesant, ca pe la mijloc sa se lalaie de-a dreptul.
Minority Report vad ca a scos pilot.
Zici ca pe Wayward Pines l-ai vazut?
Under the Dome mai este iarasi pe lista mea de "in curs". La fiecare inceput de sezon o ia mai alert, mai interesant, ca pe la mijloc sa se lalaie de-a dreptul.
Minority Report vad ca a scos pilot.