Under The Dome o lalaie la greu. Dupa un prim sezon 1 care mi-a placut mult de tot, sezonul 2 mi s-a parut o vesnicie. Nu l-am vazut pana la capat.
Pentru altii, recomand serialul The Bridge, 2 sezoane a cate 13 episoade fiecare, dar bune rau de tot.



Toata lumea se intreaba ce-a fost in capul celor care au anulat un serial atat de bun dupa doar 2 sezoane, in care ne-au aratat la greu secvente ce par desprinse din True Detective si Breaking Bad. Urmariti acest serial si va garantez ca n-o sa va para rau.

Last Edit : Damien Bichir, actorul mexican din serial, pare atat de potrivit pentru rolul lui Joel din filmul The Last Of Us...