Quote Originally Posted by cashonly View Post
Zici ca pe Wayward Pines l-ai vazut?.
Am terminat și eu serialul. Primele 6 episoade au fost foarte bune, ultimele mai puțin. M-a dezamăgit finalul, parcă se pierde pe parcurs. De la mine primește un 8.

---------- Post added 23-08-2015 at 22:16 ----------

Quote Originally Posted by raduadelin View Post
Foarte bun Peaky Blinders, am terminat deja primul sezon. Al doilea promite si mai mult, datorita lui Tom Hardy.
Multumesc pentru recomandare!
Cum e al doilea sezon, l-ai văzut?