Am terminat Deustchland 83. Superb serial, e doar un sezon si nu cred ca vor mai fi facute si altele.
Doar 8 episoade, o calatorie scurta, dar foarte captivanta cu twist-uri la tot pasul. Neaparat sa-l vedeti.
Am terminat Deustchland 83. Superb serial, e doar un sezon si nu cred ca vor mai fi facute si altele.
Doar 8 episoade, o calatorie scurta, dar foarte captivanta cu twist-uri la tot pasul. Neaparat sa-l vedeti.