Mda...nu stiu. Sunt unele jocuri de la unii producatori, unde chiar nu ma deranjeaza asa ceva.

Pacat ca nu vor fi mai multe DLC-uri SP ci 1 SP si 2 MP, iar pentru cineva ca mine, care nu da 2 bani pe Arena MP games, e egal cu zero. Sper sa pot cumpara DLC-ul SP standalone cand o sa fie cazu si sa nu fiu obligat sa cumpar tot pachetul.