Nu au scuze, cum zu zis si unii colegi mai sus, nu se anunta DLC SP cu 6 luni inainte se a iesi jocul. Oricat de mare fan ND as fi, nici eu nu agreez practici de genu asta. Denota faptul ca ei au deja planu facut la ce sa bage pe disc si ce sa lase pe dupa sa mai stoarca ceva bani, toti is o apa si un pamant in ziua de azi