Eu nu le iau apararea astora de ND si nu apreciez ca au facut lucrul asta, sa anunte DLC-ul de acum.
Nici nu pot sa le iau apararea. Au fost niste mari magari cu DLC-urile din TLOU unde a devenit pay to win. Sunt niste calici incurabili si acolo s-a vazut ca sunt americani.

Dar totusi, se poate ca aceste DLC-uri single player sa nu fie gata si sa se apuce de ele dupa ce termina jocul. Asta nu inseamna, repet, ca nu o sa fie o porcarie sistemul lor de DLC asa cum a fost si in TLOU.