si s-a terminat under the dome. am avut o pauza de un an, l-am reluat. a fost o lalaiala maxima, pacat de Big Jim, a jucat exemplar.
ultimul episod nu aduce nimic nou. am ramas cu un gol asa mare ca o sa caut sa citesc cartea.
si s-a terminat under the dome. am avut o pauza de un an, l-am reluat. a fost o lalaiala maxima, pacat de Big Jim, a jucat exemplar.
ultimul episod nu aduce nimic nou. am ramas cu un gol asa mare ca o sa caut sa citesc cartea.