chestia cu schizofrenic e destul de evident inca din primele episoade si automat are si halucinatii, dar serialul este foarte bun. eu zic sa continui sa-l vezi. nu stiu daca nu-ti place pacat. ce spui e foarte general. putine seriale ca acesta