Hey there!

It looks like you're enjoying Console Games but haven't created an account yet. Why not take a minute to register for your own free account now? As a member you get free access to all of our forums and posts plus the ability to post your own messages, communicate directly with other members and much more. Register now!

Already a member? Login at the top of this page to stop seeing this message.

---

Hello!

Se pare ca iti place Console Games insa nu ti-ai creat inca un cont. Pentru a beneficia de toate avantajele iti ia doar un minut sa te inregistrezi si este gratuit. In plus ca membru poti accesa nelimitat toate functiile acestui website, comunica direct cu ceilalti si participa la concursuri, tournaments, arcade, etc. Multumim anticipat pentru intelegere ! Inregistreaza-te acum !

Daca esti deja membru ConsoleGames.ro si inca iti apare acest mesaj, te rugam sa te loghezi cu userul si parola pentru a nu mai fi deranjat. O zi buna !

Single post: Ce ne-am cumparat azi - diverse

  1. #2008 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Lansare iStyle in Mall Vitan. Am fost acolo la ora 21, crezand ca vor fi super multi oameni, sperand sa fiu printre primii 100, dar am stat doar eu cu prietena mea vreo 2.5h si aproape de ora 12 au inceput sa apara. Au fost cam 30 de oameni cu totu, iar eu am fost primul

    Cadoul a fost un case la alegere (nu original Apple), dar nu prea merge, ca este de iPhone 6 si mi se pare ca se forteaza prea tare sa intre si prefer sa-l tin fara pana pun un skin de piele.
    Attached Images Attached Images 6s1.jpg 6s2.jpg