M-a pus dracu sa ma uit la Supergirl... NU RECOMAND!!!
---------- Post added 28-10-2015 at 15:13 ----------
In schimb, sezonul 2 din Fargo e awsomeee!
M-a pus dracu sa ma uit la Supergirl... NU RECOMAND!!!
---------- Post added 28-10-2015 at 15:13 ----------
In schimb, sezonul 2 din Fargo e awsomeee!