Single post: Un gand, o rugaciune, o picatura de sange pentru colegul nostru...

  1. #1 SP
    Admin MonkY's Avatar

    Un gand, o rugaciune, o picatura de sange pentru colegul nostru...

    Am urmarit ingrozit ce s-a intamplat azi noapte la Clubul Colectiv... pur si simplu nu-mi puteam imagina ca se poate intampla asa ceva in capitala Romaniei, in anul 2015. M-am rugat ca printre raniti si morti sa nu se afle nimeni cunoscut, dar din pacate acestea nu mi-au fost ascultate. Am aflat azi dimineata ca printre cei raniti se regaseste si istrategie.

    Desi nu a mai fost prea activ pe CG de ceva vreme, va ramane forever printre noi. Dar, sa lasam in urma trecutul si sa ne rugam sau macar sa avem un gand bun pentru el. Cei care vor sa posteze un mesaj care sa aline macar un pic durerea mamei sale, ii rog sa o faca pe pagina sa de Facebook.

    Din cate am inteles momentan este in coma indusa... ma gandesc ca poate vom putea ajuta cu donatie de sange sau cu un gand de bine. Ii doresc sa aiba puterea sa treaca si prin asta, cum numai un gamer o poate face!

    Hai man, lupta! Stim ca poti! E doar un simplu nivel, ca oricare altul!

    Update 12.11.2015: Din pacate azi e o zi trista... Bogdan Istrate aka istrategie nu mai este printre noi...

    Ramai cu bine mare maestru! Ne vedem dincolo, unde sper sa petrecem mai mult timp impreuna!
    Respect pentru tot ce ai facut pentru CG si pentru ceilalti!
    Odihneste-te in pace pana venim si noi!
    Attached Images Attached Images cryingangel.jpg