Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
pe sistemul tigai,bormasini si oale..
Nici macar. Murdered l-am luat pentru editia de colectie. Jocul oricum l-am jucat si terminat pe Xbox, asa ca-l pot tine lejer la colectie. Iar MK l-am luat pentru un cadou. Dar deh...e atat de simplu sa jignesti pe cineva...

Si eu ma oftic ca nu am aflat din timp, dar nu m-am luat de altii care au aflat. Culmea e ca ieri dimineata am fost la acelasu Kauffland, dar nu m-a atras sa intru un Domo.