Single post: Ce ne-am cumparat azi - console
-
16-11-2015 23:46 #15736 SP
Why so serious ?

Originally Posted by
darkpaul13
pe sistemul tigai,bormasini si oale..
Nici macar. Murdered l-am luat pentru editia de colectie. Jocul oricum l-am jucat si terminat pe Xbox, asa ca-l pot tine lejer la colectie. Iar MK l-am luat pentru un cadou. Dar deh...e atat de simplu sa jignesti pe cineva...
Si eu ma oftic ca nu am aflat din timp, dar nu m-am luat de altii care au aflat. Culmea e ca ieri dimineata am fost la acelasu Kauffland, dar nu m-a atras sa intru un Domo.