Single post: Ce ne-am cumparat azi - console

  1. #15737 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Daca tot am fost plecat in seara asta am trecut si pe la tovarasul LucKos si am luat steelbooks, dintre care unele zaceau de aproape un an pe acolo.
    Attached Images Attached Images 2015-11-16-22.27.12.jpg 2015-11-16-22.30.17.jpg 2015-11-16-22.30.10.jpg 2015-11-16-22.29.32.jpg 2015-11-16-22.28.41.jpg 2015-11-16-22.28.34.jpg 2015-11-16-22.28.19.jpg 2015-11-16-22.28.13.jpg 2015-11-16-22.27.59.jpg 2015-11-16-22.27.52.jpg 2015-11-16-22.24.20.jpg 2015-11-16-22.27.06.jpg 2015-11-16-22.26.51.jpg 2015-11-16-22.26.37.jpg 2015-11-16-22.25.47.jpg 2015-11-16-22.25.39.jpg 2015-11-16-22.25.23.jpg 2015-11-16-22.25.01.jpg 2015-11-16-22.24.49.jpg 2015-11-16-22.24.30.jpg