Quote Originally Posted by Ramon View Post
De la Ventum. Din pacate jocul a venit desigilat, iar ei sustin ca asa l-au primit de la furnizor. Mi-au oferit un discount de 30 lei la urmatoarea comanda, dar tot mi se pare foarte dubios...
Sunt cei mai mincinosi.
De multe ori comanda jocurile de la alte magazine, te pun sa astepti 1 luna dupa ele pana ce vin din UK si ti le vand cu adaos de 40-50% .