Aseara cand am plecat spre munca m-am intalnit cu Mosu care sa gandit sa imi dea de acum cadourile de craciun

Call of duty 3 ; Red Dead Gold ; The saboteur achizitionate de la colegul nostru stormmak 110 lei +
Midnight Club: Los Angeles Gold rezervat la Altex 68 lei + Pièce de résistance jocul pe care nu l-am putut juca pe PC din cauza portarii execrabile pe componentele AMD ........ PROTOTYPE 2 Gold 70 lei
Imgur: The most awesome images on the Internet & https://www.photobox.co.uk/my/photo?...371#2708148371