Quote Originally Posted by musat View Post
Nu impun nici o parere (asta este parerea mea) dar televizorul meu Samsung are in magazinul de aplicatii si HBOGo, intradevar nu stiu cum este cu alea 4K, ce aplicatii au dar trebuie sa fie mai destepte decat astea mai proaste, mai ales ca sunt si cu Android pe ele si ar trebui sa aiba HBOGo in magazin. Eu asa folosesc HBOGo, direct din meniul televizorului, nu trebuie sa "scot tv-ul din priza" sa ma uit pe tableta. Asa ca nu vad care este problema daca nu exista in PSstore o aplicatie de film. Si DA, EU folosesc consola DOAR pentru jocuri.

@ tudyniuz: sper ca nu despre mine era vorba! (oricum am vazut ca am pierdut din cauza comentariului meu dar asta este parerea mea si nu il luam la misto pe Chewie)
Oricum gata cu subiectul asta, pace!
Inteleg ca folosesti doar la jocuri, si eu la fel rar poate un film blu ray, doar ca pe mine personal Netflix m-a amagit pentru ca mi-a adus aminte de o aplicatie de care chiar imi pasa, inca nelansata si la noi de catre producatorul de care am casa plina, mai ales pentru ca stiu ca toti ceilalti mari Samsung, LG, Philips, Panasonic, etc au partial daca nu in toata gama lor de produse smart HBO Go dispobnibil.

Pentru mine singurul lucru pozitiv din toata povestea asta e ca butonul de Netflix de pe telecomanda are un rost in caz ca vreau sa ma abonez, dar slabe sanse fiindca nu au drepturi pentru niciun serial pe care-l urmaresc.

Ca un mic exemplu legat de cei care nu folosesc consola doar pentru jocuri, un prieten si-a anulat contractul de cablu saptamana trecuta din caza la Netflix prin care iese mai ieftin si vede si serialele de care e interesat.

Oricum, spor la vizionat celor care il folosesc si spor la jucat musat scuze daca te-a deranjat comentariul trecut.