@ilie11

Chiar este
L-am luat si eu in format fizic pt. 3DS desi il terminasem pe Wii U de multiple ori, cred ca a fost al doilea joc pe care l-am jucat pe consola de noua (dupa Mario Kart 8 cu care a venit in bundle).
GOTY 2015 pt. mine