Single post: Ce ne-am cumparat azi - console
-
16-01-2016 17:38 #16115 SP
Member
Ce ne-am cumparat azi - console

Originally Posted by
Templier
cat a fost ouya?
200 - cea de pe forum.
sign up, emulator, rom-uri prin dropbox si controller de 360, totul in 10 min.
initial credeam c-o iau doar de pus pe raft dar m am inselat.
Sent from my iPhone using Tapatalk