Quote Originally Posted by Templier View Post
cat a fost ouya?
200 - cea de pe forum.

sign up, emulator, rom-uri prin dropbox si controller de 360, totul in 10 min.

initial credeam c-o iau doar de pus pe raft dar m am inselat.


Sent from my iPhone using Tapatalk