pretul pietei... te rog spune-mi ca nu lucrezi in marketing si statistici ... ma bucur ca ti se pare foarte amuzant comentariul meu ...
iar faptul ca nu vezi legatura dintre division si gta denota un inalt nivel de inteligenta.
deci daca eu iau dacia 1000 a lu bunicamiu si o pun pe olx cu 30.000 de euro ... si mai apar 3-4 baieti care procedeaza la fel ... ala este ptr tine pretul pietei ? pretul pietei este influentat de jocurile aparute,de puterea de cumparare,de calitatea produsului.
Daca un joc desigilat cu coduri folosite aparut de 2 ani este 250 de lei in magazin si 200 de lei pe olx la 3 persoane ... cat ar fii pretul unuia sigilat cu codurile nefolosite ? 249 de lei ?
Nu este vorba de faptul ca l-as da cu 100 de lei , este vorba de faptul ca vorbim despre un joc baguit in care 65% din baietei isi modeaza conturile in sesiuni private , vorbim despre jocuri cu coduri folosite...desigilate..si cd-uri uzate..care se vand aproape cu acelasi pret din magazin..repet e prost ala care da .. nu cel care cere...
Care este legatura dintre division..probabil ca este unul dintre cele mai asteptate jocuri ale anului 2016 si care probabil v-a avea cel mai mare numar de vanzari din ultimii ani ... si care in magazin sigilat este 270 de lei ... si unii dintre voi vreti sa vindeti o mizerie baguita veche de 2 ani cu coduri folosite cu aproape acelasi pret ?
Hai te rog renunta la sarcasm,la ironii...si fii constructiv sau macar deschis unei discutii cu argumente , nu esti capabil mai bine ignora posturile mele .