Quote Originally Posted by gabytro View Post
In primul rand habar n ai sa te exprimi. "Care este legatura dintre division.."? Dintre division si ce?? Eu te am intrebat care e leg dintre div si gta, si n ai raspuns. In al doilea rand te am mai intrebat ceva, daca l ai avea tu de vanzare, te ai uita pe net si l ai vedea la 200 (la majoritatea) tu cu cat l ai pune?
Fix asta inseamna pretul pietei.
Aberezi maxim. Pretul nu se face atunci cand pune cineva pe olx un produs si se iau altii dupa el si pun la fel. Daca ar fi prea mare pretul, nu s ar vinde si ar fi obligati sa scada preturile.

PS: daca pt tine inteligenta se masoara in capacitatea de a compara jocuri intre ele..esti bine!
Restu e can can
Nu ai inteles absolut nimic din ce ti-am spus , baga 10 kentos.


Quote Originally Posted by BizZare View Post
Cand vine vb. de jocuri care se afla in mod constant la mare cautare(cazul de fata gta5) piata apartine vanzatorului.

Sent from my V1_Viper_L using Tapatalk

Corect , ce spui tu , ramane la atitudinea vanzatorului, care la randul lui ar trebui sa i-a decizia in baza unor argumente logice nu emotionale .


Quote Originally Posted by gabytro View Post
Si pana la urma tot n am inteles supararea. vrei sa ti l iei si n ai bani? ) sau pur si simplu te plictisesti si ai deschis un subiect care oricum nu isi are locul aici?

---------- Post added 30-01-2016 at 20:14 ----------

App, lasa contu in pace ca pot sa vin si pana la braila daca e nevoie

Nu este vorba de suparare , jocul l-am avut in 2 bucati , 1 l-am dat cadou , 1 il pastrez la colectie , insa din intamplare m-am uitat la diverse jocuri si ma batea gandul sa mai iau o bucata pentru baiatul unui coleg de la servici,cu probleme de sanatate si care l-ar incanta un astfel de cadou,si m-am lovit de fel si fel de atitudini care mai de care mai arogante si mai sarcastice asemeni comentariilor tale , uite altii au comentat frumos , argumentat, tu inca de la primul comentariu cauti sa ataci pe net o persoana care te-ar putea desparti in silabe , ma amuza insa sa vad mici speculanti ca si tine care se simt atacati , mersi ca te-ai lasat programat neuro verbal . Te pup seara buna ciuss.