Titluri foarte bune pe Humble Bundle luna asta. Am luat Rayman Origins, Call Of Juarez si Grow Home cu 1$. Mai sunt o gramada de la Ubisoft.
https://www.humblebundle.com/
Titluri foarte bune pe Humble Bundle luna asta. Am luat Rayman Origins, Call Of Juarez si Grow Home cu 1$. Mai sunt o gramada de la Ubisoft.
https://www.humblebundle.com/