Scuze de offtopic (dar nu am stiut unde sa postez si ma gandeam ca aici e ok, daca am gresit atunci rog un moderator sa imi mute postarea).
Cine a facut comenzi recent de pe gamerland.ro va rog sa imi dati un pm am cateva intrebari. Mersi.
Scuze de offtopic (dar nu am stiut unde sa postez si ma gandeam ca aici e ok, daca am gresit atunci rog un moderator sa imi mute postarea).
Cine a facut comenzi recent de pe gamerland.ro va rog sa imi dati un pm am cateva intrebari. Mersi.