Scuze de offtopic (dar nu am stiut unde sa postez si ma gandeam ca aici e ok, daca am gresit atunci rog un moderator sa imi mute postarea).

Cine a facut comenzi recent de pe gamerland.ro va rog sa imi dati un pm am cateva intrebari. Mersi.