Quote Originally Posted by Bodolay Botond View Post
Foarte interesant: în noul Nintendo Account dacă mă loghez cu contul de UK, nu pot schimba țara; dacă mă loghez cu contul de Germania, pot schimba țara, sau cel puțin tab-ul rămâne activ, pot selecta UK, dacă vreau. Că m-am gândit să unific regiunile, să nu mai am două țări diferite.
Acuma ce mă frământă e că dacă trec de pe Germania pe UK, oare pierd Mario Kart 8 descărcat din eShop? Teoretic n-ar trebui...teoretic!...
Cred că pierzi numa banii din contul nemțesc, daca ai