@Monky. Asta sper si eu. Sa vedem discutii interesante nu Mai nu stiu daca am maini mici sau mari. Probabil ca doar comparativ se poate discuta. Dar cum.am zis, pe mine ma ajuta handle-urile DS4ului. La asta de xbone toata portiunea dintre ele mi se pare pres mare si ma incomodeaza. Cu Ryse intr-adevar nu m-am documentat. Pur si simplu tin minte cand mi-a aratat un prieten ceva gameplay si asta a fost impresiabcare mi-a ramas. Jocul nu e rau, totusi dupa cum am zis are niste minusuri vizibile. Nu pot zice ca sunt mai dezamagit de el decat de order. 1. Pentru ca la fel am avut mult mai multe asteptari de la order si 2. Pentru ca pe order am dat 60 de dolari in avans si pe ryse am dat 15.

@Templier Multumesc . Nu e exclus sa ma gandesc la inchiriere, mai ales considerand cat am cautat eu asa ceva in toamna-iarna, dar asta depinde... nu stiu inca daca il pastrez.

@OEE de acord cu rb si lb. Mie spre exemplu imi place si pozitionarea analoagelor la ds4 mai mult. Ca rezistenta nu stiu inca, dar cele de ds4 au rezistat cam un an un an si ceva