"Problema" cea mai mare a acestui joc e ca a ridicat ștacheta prea sus dpdv tehnic, acum sa vezi cum critic orice. Repet, tehnic vorbesc, am simțit că joc next-gen. Ca poveste eu iubesc si Child of Light sau Valiant Hearts![]()
"Problema" cea mai mare a acestui joc e ca a ridicat ștacheta prea sus dpdv tehnic, acum sa vezi cum critic orice. Repet, tehnic vorbesc, am simțit că joc next-gen. Ca poveste eu iubesc si Child of Light sau Valiant Hearts![]()