Eu am jucat si rejucat de vreo 5 ori capitolele 1-5, mai departe pur si simplu nu imi vine sa trec stiind ca se termina seria, arata incredibil de bine! Sper sa imi fac curaj sa trec mai departe dar pana atunci bag MP. Stiti cumva daca in toamna il vor garnisi si cu co op local?

Reply With Quote