eu am un "prieten" in lista de friends de la ps4 si desi am crezut ca glumeste in prima faza se pare ca vorbea serios si mi se pare ciudat vazand tot ce postati voi aici, cica pt el U2 si U3 au fost bune , asta e slab si chiar ii pare rau ca l-a cumparat..
eu mai astept sa se ieftineasca caci o sa joc doar campania si sa vad si eu despre ce este vorba.


Reply With Quote