Gata - l-am terminat si eu. Absolut fantastic, cea mai buna poveste dintre toate + un sfarsit care mi-a umplut ochii cu lacrimi si pe care il consider perfect.
Gata - l-am terminat si eu. Absolut fantastic, cea mai buna poveste dintre toate + un sfarsit care mi-a umplut ochii cu lacrimi si pe care il consider perfect.