L-am terminat si eu. Timpul petrecut in joc a fost de 7 ore. Cred ca e stricat counter-ul pentru ca sunt 100% convins ca am jucat mai mult. Sa nu mai zic ca im MP imi arata 22h in TDM dar eu am jucat maxim 5 meciuri.

Anyway, epilog-ul mi-a dat o palma peste fata. Pur si simplu am ramas masca, superb!
Cap. 4 si epilog-ul l-am repetat de cateva ori numa sa admir imprejurimile.