Vai cat de prost e noul Top Gear. Zero chimie, totul pare incredibil de regizat (nu zic ca ala vechi nu era, dar macar nu parea la fiecare cuvant scos pe gura de prezentatori), glumele sunt fortate, iar carisma lipseste in totalitate.