Cu noul Top Gear au incercat sa ii copieze muuult pe cei vechi , daca incercau sa fie cat de cat putin originali ar fi un show decent , cinematografia inca e acolo.
Sabien cat de cat e ok , Chris Evans e cringey rau si nu ar trebuii sa tipe atata fara motiv.
Chiar si asa , nimeni nu poate sa puna atata pasiune cum o face Clarkson
Pana la Grand Tour recomand niste canale decente pe Youtube : SmokingTire , Chris Harris On Cars ( asta ar fi fost perfect pentru noul Top Gear dar na... ) , VehicleVirgins , NickMurray , Car Throttle