Am zis ca nu imi mai iau iarasi Xbone dar m-au ispitit astia de la eMag si l-am luat mai mult pt Rise of TR , Halo 5 si Quantum Break . Subscriu la ce-a zis Alexandru cu ambalatul suplimentar cat si cu pretul desi se puteau bifa lejer ambele chestiuni .
Sent from my iPhone using Tapatalk


Reply With Quote