Single post: Ce ne-am cumparat azi - console
-
15-06-2016 00:47 #17099 SP
Senior Member

Originally Posted by
GODZYLLA
Imi pare rau, dar nu m-am putut abtine

(luat de la Altex saptamana trecuta)
Din curiozitate, la pornire are un sunet custom sau e cel standard?
On: Nu prea joc fifa da' e bun la casa omului cand mai vine careva in vizita.