Single post: Ce ne-am cumparat azi - console

  1. #17099 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Quote Originally Posted by GODZYLLA View Post
    Imi pare rau, dar nu m-am putut abtine (luat de la Altex saptamana trecuta)
    Din curiozitate, la pornire are un sunet custom sau e cel standard?


    On: Nu prea joc fifa da' e bun la casa omului cand mai vine careva in vizita.
    Attached Images Attached Images uploadfromtaptalk1465940802674.jpg