@BizZare: Daaa, canta maneleGlumesc, man. Da, are sunete on/off/eject, sunt interesante, parca imi plac mai mult decat cele de la editia Halo 4. Poate o sa fac un video, dar nu sunt convins ca inregistreaza cum trebuie telefonul.
![]()
@BizZare: Daaa, canta maneleGlumesc, man. Da, are sunete on/off/eject, sunt interesante, parca imi plac mai mult decat cele de la editia Halo 4. Poate o sa fac un video, dar nu sunt convins ca inregistreaza cum trebuie telefonul.
![]()