Traiam cu impresia ca am un Wii, se pare insa ca l-am dat acum cativa ani. Am pierdut toata dupa masa de ieri cautand dupa el, dar nu aveam ce sa mai gasesc. Am luat repede altul cu 200lei, problema e ca nici jocurile nu mai sunt![]()
Traiam cu impresia ca am un Wii, se pare insa ca l-am dat acum cativa ani. Am pierdut toata dupa masa de ieri cautand dupa el, dar nu aveam ce sa mai gasesc. Am luat repede altul cu 200lei, problema e ca nici jocurile nu mai sunt![]()