Nu merge cu drag and drop si nici sa import libraria de Photos, intrucat nu este selectabil folderu de 90+ GB. Nu vreau sa amestec nimic, ci doar sa import niste filme slow-mo. Am reusit sa le import, cu viteza incredibil de mica de transfer, direct de pe tel in iMovie (trecand peste Photos), dar am impresia ca nu mi le ia slow-mo sau daca sunt, nu sunt complet si nici nu pot sa trag "bara" aia de marit slow-mo-ul, de la inceput pana la sfarsit. Pot doar sa aleg eu viteza cu care sa mearga video, dar asta e aia normala, nu 240fps-ul.