Single post: Un TV nou pentru consola mea!
-
Member
L-am comandat ca pretul mi se bunicel. Maine cred ca ajunge prin curier, daca nu sunt satisfacut il returnez si regandesc strategia. Chestia e ca acum sunt prins, si da, ma arde diagonala aia mare sa il iau, si fala de 4K normal. Nu imi trebuie smart, smartul la tv e Zero cu Z mare. M-a tentat la celalalt Philips si am descoperit ca sunt bani dati degeaba, abia am timp sa mai dau o joaca pe consola nu sa o ard aiurea pe smart pe aplicatiile lor. 3D am la cel de 106, dar prefer sa ma joc decat sa vad un film mai nou. Am avut ocazia sa vad asta de 49 unul pornit azi in Auchan si unu de 43 in MG, imaginea pare ok. Vad maine.