Aha, am inteles. Asta voiam sa stiu. Nici eu nu am probleme cu ea, o tin jos langa TV si nu prea are ce sa ii faca rau acolo, mai ales ca are acel cap care se roteste pentru a modifica pozitia, doar ca sus capteaza mai bine persoanele si spatiul.

Cred ca o sa dau o comanda pe eBay candva sa il iau separat, e bun sa il ai. Extra money for something that is supposed to be there for everyone. Gotta love Sony!